Carp Fishing Serbia
Registracija je potpuno besplatna!

Registracijom ce sve kategorije foruma postati vidljive.

Zamolio bih sve clanove da svoj profil popune u celini.

Hvala!
Carp Fishing Serbia
Registracija je potpuno besplatna!

Registracijom ce sve kategorije foruma postati vidljive.

Zamolio bih sve clanove da svoj profil popune u celini.

Hvala!
Carp Fishing Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemNepisana pravila ponasanja na forumu Plava714Latest imagesRegistruj sePristupi
DOBRODOSLI NA FORUM CARP FISHING SERBIA


 

 Nepisana pravila ponasanja na forumu

Ići dole 
AutorPoruka
Carp Fishing Serbia
Vlasnik foruma
Vlasnik foruma
Carp Fishing Serbia


Broj poruka : 5753
Datum upisa : 22.05.2010
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac Srbija

Nepisana pravila ponasanja na forumu Empty
PočaljiNaslov: Nepisana pravila ponasanja na forumu   Nepisana pravila ponasanja na forumu Clock_10Sre Feb 10, 2016 11:14 pm

Iako su ovo nepisana pravila ponasanja, ja ipak mislim da bi trebalo neka osnovna da zapisemo.
Ja cu da zapocnem a vi dodajte sta mislite da treba da stoji ovde.

- Flood-ovanje - pretrpavanje porukama jedna za drugom kako koja misao dodje - koristite opciju EDIT, ona sluzi da bi se dopunile misli, sem ako neko u medjuvremenu nije nesto napisao posle vas,

- Off topic - s vremena na vreme svi mi pomalo udjemo u off topic, ali nepristojno je pisati o necemu sto nije tema topic-a i zatrpavati temu svojim glupostima. Otvorite novu temu ako zelite o necemu da pisete,

- Reklamiranje - ako se bavite proizvodnjom hrane, boila, olova, rod poda...koristite male oglase ili jednostavno zakupite prostor na forumu na kom cete moci da pricate o svom proizvodu do mile volje, umesto da zatrpavate poruke sa svojim proizvodom,

- Pametovanje - prihvatite cinjenicu da svi mi gresimo i da nisam bas "ja" najpametniji na forumu, ima ovde jos pametnih ljudi, treba ih poslusati,

- Pisanje velikim slovima - Pisanje velikim slovima se podrazumeva da VICETE, koristite mala slova kao i vecina,

- Pisanje nove teme - Nemojte po svaku cenu pisati sta vam god padne na pamet, razmislite o svakoj temi pre nego sto je napisete, cuo sam jednu mudru: Rob reci postajes tek kad je izgovoris/napises

- Pravopis - Trudite se koliko toliko da se pridrzavate pravopisa, niko od vas ne trazi literalno delo, vec samo da vas tacno razumemo sta zelite da kazete - Koristite zareze, tacke, nedozvolite da vam recenica bude dugacka par redova, necemo vas razumeti a samim tim necete ni vi dobiti kvalitetan odgovor
Nazad na vrh Ići dole
 
Nepisana pravila ponasanja na forumu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Donacije na forumu!
» (Procitati!)Opsta pravila foruma i opis korisnickih grupa i clanova grupa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Carp Fishing Serbia :: Administracija :: PRAVILA FORUMA- General Rules-
Skoči na: